Teletronik - najlepsze rozwiązania teletechniczne

Profil FirmyOd 13 lat świadczymy kompleksowe usługi w sektorze telekomunikacyjnym, energetycznym, zabezpieczeń oraz robót ziemnych. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem technicznym oraz logistycznym, dlatego efekty naszej pracy spełniają najwyższe europejskie standardy. Szerokie spektrum naszej działalności to obsługa od projektu, przez doradztwo i sprzedaż produktów - po budowę i serwis sieci. Dla wygody rosnącej bazy klientów spółka ciągle rozszerza swoją działalność, zapewniając szeroką gamę sprzętów wysokiej jakości w niskich cenach. Dywersyfikacja usług, w efekcie której stworzyliśmy markę „Mediatex", umożliwia sprzedaż ratalną za pośrednictwem banków partnerskich, tak by każdy projekt zrealizować dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebny. Równolegle - od początku naszej działalności - funkcjonujemy również na rynku mediów tradycyjnych. Za pośrednictwem Telewizji Wybrzeże docieramy do milionów polaków, dostarczając informacji z regionu województwa pomorskiego każdego dnia. Produkujemy materiały promocyjne, spoty telewizyjne i materiały do e-marketingu. Obsługujemy sektor budżetowy, jak i klientów prywatnych, którzy za naszym pośrednictwem reklamują swój business.Nasza MisjaBezpieczeństwo, niezawodność i wydajność to najważniejsze cechy każdej sieci. Budujemy tak, byś Ty mógł spać spokojnie. Stale podnosimy kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu tak by każdy klient - duży czy mały, dostał dokładnie to czego oczekuje. Nasze instalacje spełniają najwyższe europejskie standardy, ale najważniejsza jest Twoja satysfakcja, bo wiemy, że oczekujesz więcej. Stale analizujemy potrzeby wszystkich klientów - nowe i stare. My wracamy do nich, a oni wracają do nas.

Gwarancja ZadowoleniaRęczymy za urządzenia, które instalujemy. Projektujemy i serwisujemy tak, by Twoja sieć działa szybko, wydajnie i niezawodnie. Oferujemy wachlarz pakietów wsparcia. Pracujemy dla Ciebie wtedy kiedy Ty chcesz odpocząć. Stale kontrolujemy jakość naszych usług, bo Twoja satysfakcja buduje zaufanie, które sprawia, że chcesz byśmy pracowali dalej.

Nasze atuty

ZOBACZ DLACZEGO ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE

Bezpieczeństwo i jakość

Zainstalowaliśmy tysiące urządzeń. Wybudowaliśmy tysiące kilometrów sieci. Wiemy co robimy i robimy to dobrze.

Najnowsze technologie

Kto stoi w miejscu ten się cofa. Pomożemy Ci wyprzedzić innych, bo dokładnie tak jak Ciebie - interesuje nas tylko postęp.

Ciągły rozwój

Uczymy się po to, byś Ty nie popełniał błędów. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i spokój, my martwimy się o resztę.

Dbałość o środowisko

Dbamy o to, aby Twoje najbliższe otoczenie służyło Ci jak najdłużej. Ingerujemy tylko tam gdzie to absolutnie niezbędne, najłagodniejszymi z metod.

Nasze Działy

Teletechnika
Teletechnika

Mediatex
Mediatex

Telewizja Wybrzeże
TV Wybrzeże

Dołącz Do Nas

Szukasz świetnej pracy?

Jeżeli tak jak my, nie chcesz stać w miejscu - szukamy specjalistów takich jak Ty!

Działamy na terenie całego kraju i nieustannie rozwijamy swoje usługi. Dlatego ciągle rekrutujemy nowych fachowców.

Aplikuj teraz!

Działamy w całej Polsce - wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz!

Jesteśmy z Pomorza, ale działamy na terytorium całego kraju, od lat! Tworzymy nowe oddziały aby być bliżej Ciebie, gwarantując coraz szerszy dostęp do usług.

Sprawdź Nasze Oddziały